#

Wyróżnia go nie tylko kolor koszulki!

29/01/2021

Zestaw produktów Inter PARTS skomponowany przez Jędrzeja Gruszczyńskiego, zawodnika Indykpol AZS Olsztyn.

Wyróżnia go nie tylko kolor koszulki!

Jędrzej Gruszczyński libero Indykpol AZS-Olsztyn. Ambasador Prowipe I Proflex.

Jędrzej na boisku siatkarskim wyróżnia się nie tylko kolorem koszulki. Jego zadaniem jest gra obronna przed atakami przeciwnika, dlatego naturalnym jest, że został ambasadorem marek Proflex i ProWipe. Dlaczego? Tak jak amortyzatory i sprężyny dbają o to, by auto dobrze się prowadziło i było bezpieczne, tak i Gruszczyński ma zapewnić drużynie możliwość swobodnego ataku na przeciwnika. Podobnie jest z płynami zimowymi i wycieraczkami do szyb. Tak, jak one zapewniają dobrą widoczność w czasie jazdy, tak i libero drużyny daje pole do popisu kolegom, nie tylko od zimy!

Amortyzatory i sprężyny marki Proflex, jak i płyny zimowe i wycieraczki ProWipe, są do kupienia w ponad 25 sklepach Inter PARTS i online www.ipterminal.pl

Zobacz  sesje zdjęciowe zawodników Indykpol AZS Olsztyn:

https://interparts.pl/news/721/nowi-pracownicy-magazynu-inter-parts-

https://interparts.pl/news/720/warsztat-samochodowy-i-siatkarze-

Sprawdź zestawy skomponowane przez siatkarzy Indykpol AZS Olsztyn.:

https://interparts.pl/news/724/trybik-w-dobrze-naoliwionej-maszynie

https://interparts.pl/news/722/jakosc-przyjmuje-na-klate

"Jędrzej Gruszczyński urodził się 13 listopada 1997 roku we Wrześni. Swoją karierę rozpoczął w 2012 roku, w rodzinnym KPS Progress. Absolwent SMS PZPS Spała, wraz z reprezentacją Polski kadetów, w 2015 roku zdobył złoty medal Mistrzostw Europy i Świata. Dwa lata później, reprezentował biało-czerwone barwy w kadrze do lat 21, w której zdobył tytuł Mistrza Świata. Co ważne, na arenie międzynarodowej, Gruszczyński i spółka nie przegrali ani jednego spotkania.Na PlusLigowych parkietach, Gruszczyński zadebiutował w 2016 roku, w barwach AZS Politechniki Warszawskiej. W ostatnich dwóch sezonach, zawodnik stanowił siłę defensywną Cuprum Lubin."

https://www.indykpolazs.pl/zawodnik/jedrzej-gruszczynski/